Ogłoszenie

1.Szukamy chętnych do wstąpienia w szeregi Freedom Fighters !!!!! 2.Forum się dopiero tworzy a ja nabieram wprawy w jego moderowaniu wszelakie uwagi pomysły i pomocne wskazówki proszę wysyłać do mnie na pw.

#1 2011-08-21 20:58:59

krissnt

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2011-08-21
Posty: 1
Punktów :   

Spoza ekipy

Pozwoliłem się porządzić trochę i założyłem nowy temacik

Od siebie zacznę:
tel 667 34 94 54
gg 6218131


Kilka słów o sobie:
Na imię mam Krzychu, wołają Kris, znamy się już z częścią ekipy ze strzelanki pod NT i forum R.A.T.

Ponad 2 lata temu zakładałem właśnie Ranger Airsoft Team, dalej administruję tamto forum (jako największe "w okolicy" - miejsce do ustawiania się), w tej chwili z RAT łączy mnie już tylko wspólne strzelanie i pozycja administratora forum, ze względu na różnicę w podejściu i oczekiwaniach wraz z kilkoma osobami opuściliśmy RAT i w tej chwili tworzymy coś nowego pod innym szyldem www.exno.pl gdzie pełnię tak jak poprzednio funkcję (demokratycznie wybranego ) dowódcy.

Na naszą stronkę (póki co forum) również zapraszamy, bo jeśli są wśród Was osoby zajarane czymś więcej (lub innym...) niż wypluwanie 1500 kulek na dzień strzelanki, to na pewno spędzimy miło czas

Życzę szybkiego rozwoju forum i ekipy przede wszystkim, bo jesteście jakąś nadzieją dla regionu (u nas w NT obiektywnie patrząc - coś przygasło w tym roku).

Możecie śmiało uderzać z jakimiś pytaniami odnośnie forum na pun.pl - trochę tam powiedzmy już wiem co i jak działa

Pozdrawiam

Aaa no i fotka na koniec gwoli ścisłości

http://img692.imageshack.us/img692/4543/krissn.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.wwe-world.pun.pl www.2800728.pun.pl www.lostarysacz.pun.pl www.main.pun.pl www.bakugan-gra.pun.pl